Serwis RTV- Pogotowie Komputerowe

Pułaskiego 9, 35-0111, Rzeszów PL

www.rtv-serwis.com/
178529880


Ilość Ocen: 5

Serwis RTV- Pogotowie Komputerowe znajduje się przy ulicy Pułaskiego 9 w Rzeszowie. Firma oferuje naprawę sprzętu komputerowego np.: komputerów, laptopów i tabletów, telewizorów i monitorów, płyt głównych w laptopach, naprawę sprzętu audio, DVD, car audio oraz wymianę BGA w na płytach głównych. Serwis powstał dzięki pasji jej założycieli, dla których urządzenia RTV nie mają tajemnic. Pracują oni już ponad 30 lat na rynku, więc posiadają duże doświadczenie i świadczą tylko wysokiej jakości usługi polegające na usuwaniu usterek w urządzeniach oraz stosowaniu w nich tylko wysokiej klasy części zamiennych, by w przyszłości nie sprawiały już problemów podczas użytkowania. Firma jest otwarta w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki. Oferuje ona także atrakcyjne ceny swoich usług.

TWOJA OCENA

Cena naprawy/serwisu

Poziom usług

Czas oczekwiania

Ocena ogólna

Opinie użytkowników Serwis RTV- Pogotowie Komputerowe

AndrzejNaprawiałem w tym Zakładzie drukarki HP, monitor LG, przestrajałem radia . Szybka i fachowa naprawa, terminowość. Polecam usługi w tym serwisie.


MacSerwis szczerze polecam. Naprawiałem tam wiele sprzętów poczynając od wieży poprzez notebooka a kończąc na telewizorze, Z każdej naprawy jestem MEGA zadowolony. Każdy ze sprzętów po naprawie spisuje się bez zarzutu, a niektóre z tych sprzętów służą mi już ładnych parę lat bezawaryjnie po naprawie. Nie zdarzyło się abym otrzymał informację, że sprzętu nie da się naprawić. Wszystkie naprawy w przyzwoitych cenach. W przyszłości na pewno nie będę szukał innego serwisu.


piotrProfesjonalny serwis,Ogromna wiedza Pana Mariusza na temat naprawy sprzętu audio. Naprawia sprzęt o którym inne serwisy nie mają pojęcia. Na pewno najlepszy serwis sprzętu audo na podkarpaciu. Naprawiałem u Pana Mariusza sprzęt takich marek jak Rotel,,Roksan czy Arcam.
Szybki kontakt,,Bardzo miła obsługa i przystępne ceny.
Gorąco polecam
Piotr z Rzeszowa


Token